Mavi Print Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

360MAVİ Maviprint
 

Değişen ve gelişen iş dünyasında üretkenliği, dinamizmi, kaliteyi, özgün fikirleri, pozitif bakış açısını, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, hayal ve estetiği merkezine alarak, tasarımları kreatif fikirlerle buluşturuyoruz.
 

Müşterilerimiz ile uzun vadeli bir iş birliği içerisinde çalışmak, en uygun ve en iyi çözümleri sunarak güçlü imajlar ve markalar yaratarak kalıcı üstünlükler sağlamak inancı ile İstanbul’da başlayan reklamcı serüvenimize, Ukrayna Kiev’de de açtığımız ofisimizle büyüyerek devam ediyoruz.

Markanızın stratejik planlamasının gerçekleştirilmesi, yaratıcı fikir ve iletişim araçlarının üretilmesi ve markanızın değer kazanması için çalışıyoruz…

 

“Eğer reklamlarınızın temelinde büyük fikir yoksa, gece karanlığındaki bir gemi gibi geçip gider.”
-David Ogilvy

 

Neden Mavi? Neden Baykuş?
“Al purple” yani “mor ışık görüntüsüne” sebep olan kimyasal bir madde bulunur. Rod hücreleri, en küçük bir ışığı bile kimyasal bir sinyale çevirirler. Böylece insanın sadece bir ışık parıltısını fark ettiği yerde baykuş buradaki cismi bütün teferruatı ile görür. Bütün kuşlarda üst göz kapağı alttakine geldiği halde baykuşlarda olay tersinedir. Mavi rengi görebilen tek kuş türüdür. Bundan dolayı rengimiz ve logomuz bilgiyi de temsil eden Baykuştur.